На що звернути увагу при виборі стільців?

На що звернути увагу при виборі стільців?

Незалежно від стилю приміщення та кількості кімнат, існують предмети інтер'єру, які обов'язково повинні бути присутніми в ньому. У цьому випадку на увазі маються саме стільці. Їхній вибір має бути продиктований не випадковістю, а конкретними міркуваннями. Як зробити його максимально правильно, знають усі, хто заздалегідь вивчив інформацію на цю тему.

стільці у вітальню

Чому важливо вміти обирати стільці для приміщення

На сьогоднішній день стільці виконують багато завдань. Вони призначені для комфортного відпочинку, розміщення за столом під час прийому їжі, роботи, навчання та інших занять. Подібний предмет меблів повинен гармонійно вписатися в інтер'єр, забезпечити комфорт для людини, яка його використовує, і при цьому не бути надто дорогим. Завдяки широкій різноманітності, підібрати відповідну модель вийде у кожного.

Найбільш затребуваними групами товару можна назвати стільці у вітальню, на кухню, лоджію та в їдальню. Найбільш комфортними вважаються стільці, у яких ширина сидіння становить не менше сорока сантиметрів. У такому випадку людині вдасться зручно розташуватися та прийняти найбільш комфортну позу.

Цікаво знати! Правильно обраний стілець дозволить уникнути неприємних відчуттів у момент сидіння на ньому. Він ідеально підходитиме власнику під зріст, комплекцію та вагу.

стільці в кімнату

Основні критерії вибору

Під час вибору стільців спочатку варто звернути увагу на зносостійкість виробу. Вони повинні легко очищатися, щоб надовго зберегти охайний та доглянутий вигляд. Не слід забувати про ергономічність та функціональність.

Також важливо враховувати такі критерії:

  • висота розташування сидіння – оптимальною буде висота 49 см від поверхні підлоги;
  • особливості рами – матеріал, форма, стиль, колір;
  • наявність контурної спинки – вона дозволяє комфортно відкинутися на неї та зняти напругу зі спини;
  • матеріал на сидінні – оптимальним рішенням буде обрати стілець з м'яким матеріалом, який підходить до всіх сучасних стилів та чудово виглядає в інтер'єрі;
  • міцність – надійна конструкція гарантує повноцінний відпочинок та запобігає ризику отримання травм.

Також важливо звернути увагу на жорсткість сидіння. Краще обирати середню твердість. Під тканиною обов'язково має бути досить щільний прошарок з поролону.

стільці в кімнату

Додаткова інформація

Обираючи стільці в кімнату, на терасу, для кухні або до інших приміщень, необхідно враховувати їхні габарити. Особливо важливо пам'ятати про цю характеристику мешканцям невеликих помешкань. Для кухні більше підійдуть будь-які типи стільців, крім зони біля барної стійки. У такому разі необхідно звернути увагу на спеціальні високі предмети меблів із зручною підставкою для ніг.

Якщо в сім'ї є маленькі діти, краще зупинити свій вибір на моделях зі знімними чохлами або покриттям, яке легко миється мильною водою. Не менш актуальні у подібному випадку вироби з натуральних матеріалів – тик, дуб, клен, бук, вишня, гевея. Подібні меблі відрізняються тривалим періодом служби та ефектним зовнішнім виглядом. Найбільш тривалим періодом служби відрізняються вироби з каркасом із металу. Вони ефектні, міцні, прості в експлуатації, але не підходять для будь-якого інтер'єру.

Важливо пам'ятати! Вибираючи стілець, варто врахувати зовнішній вигляд столу і загальну обстановку в кімнаті. Це дозволить створити гармонійний інтер'єр та зробити остаточний вибір.